Colorlak Polska Sp. z o.o.

COLORLAK POLSKA Sp. z o.o. jest oddziałem największej czeskiej fabryki farb i lakierów. Czeski producent w 2013 roku wchodząc dynamicznie na rynek polski otworzył swoją filię w Nowej Soli oraz Wrocławiu. Firma w swojej 85-letniej działalności zbudowała partnerskie relacje biznesowe ze swoimi Klientami oraz dostarczyła pełną gamę nowoczesnych wyrobów przetestowanych w profesjonalnej bazie laboratoryjno-badawczej.

Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz zamiarem podniesienia jakości naszych usług, zostały utworzone specjalistyczne działy zajmujące się określoną branżą. Dodatkowy atut naszego przedsiębiorstwa stanowią wykwalifikowani i kompetentni specjaliści, z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu oferujemy Państwu profesjonalne wsparcie techniczne. Posiadamy własną flotę dystrybucyjną, przez co czas dostawy produktów do klienta został znacznie skrócony.

Celem firmy jest sprzedaż wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klienta oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb Klientów wiedząc, że przyczyniamy się do ich satysfakcji.


Ofertę firmy stanowią:

  • Produkty do przemysłu (podkłady, bazy, nawierzchnie, rozcieńczalniki,)
  • Produkty do drewna (impregnaty, lazury, oleje)
  • Produkty do budownictwa (farby wewnętrze i zewnętrzne, tynki)

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.

 

Informacje o firmie Colorlak

Naszym światem są farby.
Farby o wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska naturalnego.
Farby, których własności oceni każdy laik i profesjonalista.”

Colorlak, rok założenia 1925

Drewno

Dział produktów do drewna

więcej ...

Przemysł

Dział produktów dla przemysłu

więcej ...

Budownictwo

Dział produktów dla budownictwa.

więcej ...